Spoločnosť KOTVAN PARTNERS s.r.o.

Sme obchodná,poradenská a sprostredkovateľská spoločnosť, ktorej pôsobnosť je predovšetkým v oblastiach obchodu, marketingu, reklamy, sprostredkovania služieb a poradenstvo. Ak potrebujete spoľahlivého partnera pre Váš biznis, ste na správnom mieste. Naša spoločnosť sa zaoberá obchodným zastúpením viacerích značiek, produktov a služieb. Okrem obchodného zastúpenia ponúkame aj propagáciu a podporu predaja služieb a produktov.

 

Spoločnosť vznikla v roku 2011, kedy začala poskytovať služby v oblasti marketingu a reklamy, ktoré sa postupne začali rozrastať hlavne o obchodnú a sprostredkovateľskú činnosť. Vďaka našej praxi a skúsenostiam ponúkame naším klientom okrem všetkého i  extérne obchodné zastúpenie. Pomáhame implementovať naše služby do oblasti obchodu a napomáhať tak zvýšeniu predaja výrobkov, tovarov a služieb z rôznych odvetví služieb a obchodu.

 

Chceme poskytovať kvalitné služby, a zároveň chceme byť spoľahlivým obchodným partnerom. Veríme, že budete spokojným klientom, že pre Vás budeme tým správnym obchodným partnerom. V prípade záujmu o naše služby kontaktujte naše obchodné oddelenie. Tešíme sa na prípadnú spoluprácu.